Administrasjon MGB

Administrasjonen er lokalisert både på Ringebu brannstasjon. Til sammen er det 10 ansatte i avdelingen som ledes av Brannsjef Per Martin.

Brannsjefens stedfortreder er Leder Beredskap, Peer Kleiven

Administrasjonen holder åpent for publikumsmottak på brannstasjonen i Ringebu på hverdagene i tidsrommet kl. 08.00-15.00.

Administrasjon MGB
NavnStillingTelefonMobilE-post
Per MartinBrannsjef61 28 31 84957 43757perm@mgb.no
Peer KleivenLeder beredskap61 28 31 86975 41041peer.kleiven@mgb.no
Tom GaustadLeder forebyggende61 28 31 83909 59018tom@mgb.no
Tor EngumBranninspektør61 28 31 85918 45787tor@mgb.no
Anne Irene D. HagenSekretær61 28 31 80anne.irene.d.hagen@mgb.no
Arve SæternesFeier Ringebu61 28 31 82909 66059arve@mgb.no
Tormod HøyesveenFeier Nord-Fron61 28 31 87474 58462tormod@mgb.no
Ole Kristian SlåenFeier Sør-Fron61 28 31 81909 38151ole.kristian.slaaen@mgb.no
Rune SolbakkenFeier Hytter61 28 31 82909 58791rune@mgb.no
Publisert av Tor Engum. Sist endret 02.12.2016
Vakttelefon
Vakttelefon 97588395 (brannvesen lokalt)
Nødnummer
Nødnummer 110 BRANN
Nødnummer 112 POLITI
Nødnummer 113 AMBULANSE

Kontaktinformasjon

Midt-Gudbrandsdal brann- og feiervesen
Brannstasjonen
2630 Ringebu
Telefon
: 61 28 31 80

Faks
: 61 28 31 79
Beredskap
: 975 88 395
Åpningstid
: 08:00-15:30
 
 
Login for redigering